Dr. Kenessey Andrea emlőrákból meggyógyult belgyógyász-kardiológus előadása a Gyógyulj Velünk Egyesület Egyensúly Emlőrák Rehabilitációs Programja keretében az onkológiai kezelések szív- és érrendszeri kihatását, a betegek által a szív védelmében megtehető lépéseket ismertette.
Hogyan óvhatjuk meg a szívet az onkológián?
Cimkék